top of page

Destek Grubu

Herkese Açık·278 üye

[živý prenos=] Liptovský Mikuláš Skalica sledovať zápas 8 marca 2023

Flashscore. sk ponúkajú pre tím Trenčín livescore službu s konečnými a priebežnými výsledkami, tabuľkami a detailami stretnutí (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov,... (Dnes>>>) Podbrezová Žilina zápas živý 19 februára 2023Pred zápasom DAC 1904 - Skalica: Za vylepšením rekordovFortuna liga program 2022/2023 ☑️ zápasy, tabuľka, výsledkyFortuna liga program pokračuje sezónou 2022/23, ktorá je v plnom prúde. Pozrite si všetko dôležité, čo by ste mali vedieť o slovenskej najvyššej futbalovej lige – hracie termíny, formát súťaže, online prenosy, video zostrihy a rozpis zápasov pre sezónu 2022/2023. Do kvalifikácie sa tak dostali MFK Ružomberok, DAC Dunajská Streda a začínajú v 1. predkole.


Fortuna Liga | Voyo

Ako prvн budъ mфcќ ohroziќ sъpera Podbrezovиania po rohovom kope. Zaиal sa druhэ polиas. Љtart do duelu to bol parбdny, najviac aktнvnymi boli Krstoviи a Moses. Dunajskб Streda remizuje po prvom dejstve s Podbrezovou 0:0. Druhэ polиas sa zaиne pribliћne o 18:34. Prvэ polиas sa skonиil. Za hlavu sa drћн Leginus, ktorйmu domбci lekбri prikladajъ ѕad. Ivan Kruћliak sa uћ pozerб na hodinky. Skvelб prбca Kovбиika, ktorэ si poиkal na vэvin situбcie. Prihrбvka na os ihriska, Parajova "obaѕovaиka" vyrazenб Petrбљom! Nadstavujъ sa dve minъty. Trenčín výsledky, program zápasov, Trenčín - Podbrezová naživo | Futbal, SlovenskoNápoveda: Nachádzate sa na stránke Trenčín výsledky v sekcii Futbal/Slovensko.

(ZADARMO##) Liptovský Mikuláš : Žilina sledovať zápas 4

DAC 1904Koniec zбpasu. Adriбn Guѕa chcel zachytiќ loptu pred Michalom Breznanikom. Ivan Kruћliak musн rieљiќ tъto situбciu. Alex Pinto sa nebude ponбhѕaќ spдќ na nohy. Nechce sa ani пalљiemu Dunajskostredиanovi, ktorэ avizuje kаиe. Blackman s taktickэm faulom na stredovej иiare. Podbrezovб mб nieиo viac ako dve minъty na vyrovnanie. Nadstavujъ sa tri minъty. Podbrezová, Trenčín aj D. Streda veria pred 33.

Liptovský Mikuláš nezvládol zápas so Skalicou - FlashSport

Skalica sledovať zápas 25 februára 2023 Ni | אירוע ההשקה

[Pozerať TV>>] AS Trenčín Z. Moravce sledovať zápas 18

((ŽIVÝ PRENOS-)) Liptovský Mikuláš Žilina sledovať zápas 04

(SLEDUJTE) Skalica Liptovský Mikuláš sledovať zápas 19

Zrazenэ pokus, nasleduje roh. Paraj zobral Ramadana cez nohy, Ivan Kruћliak nepovoѕuje Kuzmovi pokraиovaќ v akcii. Dneљnй stretnutie sleduje 4 377 divбkov. Krstoviи dnes naпalej pбli slepэmi. Jeho delovka pravaиkou skonиila len na tribъne. Podbrezovб naпalej so zбkladnou jedenбstkou. Budeme zvedavн, dokedy hostia nastolenэ vэkon udrћia. Nechэbal oveѕa a Пatkov prнzemnэ center mohol prejsќ aћ na Kuzmu. Premotivovanэ Horvбt zostrelil hokejovэm stromom Risvanisa.

[[SLEDUJTE!!!]] AS Trenčín Podbrezová sledovať zápas 4 marca

(pozerať tv**) DAC Skalica zápas naživo 25 februára 2023

[[SLEDUJTE!!! ]] AS Trenčín Podbrezová sledovať zápas 4 marcaTн sa hnevajъ, ћe im nebol odpнskanэ faul pri rэchlom ъtoku. Nikola Krstoviи protestuje spфsobom, za ktorэ mu bola udelenб ћltб karta. Po minъtovej pauze mфћeme pokraиovaќ, Adriбn Guѕa chystб dvojnбsobnй striedanie. Leginus fauluje Bartoљa, obaja futbalisti otrasenн. Zasahovaќ musia aj lekбrske tнmy. Cobnan vzбpдtн centruje zѕava, Petrбљovi lopta vypadla.

Podbrezovб dala gуl! Lopta koneиne preљla z pravйho krнdla aћ na malй vбpno. Prenesenie hry na Kovбиika, presnэ nбkop pred Petrбљa a MOSES DAVID COBNAN sa pretlaиil cez Risvanisa, aby rozvlnil sieќ! Asistencia: Peter Kovбиik. Na malъ chvнѕu arbiter vбhal, nakoniec ale situбciu preruљil. Pнska sa proti brбne domбcich. Veselovskэ v metrovom ofsajde, po sъboji v blнzkosti stredovйho kruhu otrasenэ Krstoviи. Znovu sluљnб kombinбcia Dunajskostredиanov, zase ale bez koncovky. Leginus na ѕavom krнdle uћ veѕa nestihol urobiќ. Fortuna liga | Naživo a zadarmo na ifortuna. sk - AS TrenčínKto postúpil do Fortuna ligy? Do slovenskej Fortuna ligy postúpil klub FK Železiarne Podbrezová.

Ligové zápasy našich Dorastencov a Juniorov - MHK 32

Hakkında

Gruba hoş geldiniz! Diğer üyelerle bağlantı kurabilir, günce...

Grup Sayfası: Groups_SingleGroup
bottom of page