top of page

TESISLER

Güvenli Limanınız

ÖZEL TEDAVI ODASI

Özel Tedavi Odası yalnız kalmak ve rahatsız edilmemek isteyen hastalar için mükemmel seçimdir. Özel Yarınlar İçin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak tüm ekip üyelerimizin uzun dönemli iyileşme için gereken kapsamlı ve kaliteli bakımı sağladıklarını garanti ederiz. Yeni bir başlangıç için çıktığınız bu yolculukta size güç vermek ve her adımınızda destek sağlamak için buradayız.

GRUP TEDAVI MERKEZI

Konuklarımızın yaşamlarının bu hassas döneminde rahat ve huzurlu olmasını garantilemek için muhteşem önlemler aldık. Lüks mobilyaları ve basit dekorasyonu ile Özel Yarınlar İçin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, size kendinizi evinizde hissettirecek. İnanılmaz Grup Tedavi Merkezi seçenekleri, fiyat listesi ve müsaitlik durumu için bize ulaşın. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BÜTÜNSEL TEDAVI MERKEZI

Bütünsel Tedavi Merkezi mahremiyetinizin sağlandığı kapalı bir kutu gibidir. Gizlilik politikamız son derece sıkıdır ve tedavi alan kişilerin mahremiyetine olan saygımızdan dolayı tesis dahilinde hiçbir şekilde fotoğraf çekimine izin verilmez. Ekip üyelerimiz ve hastalarımız burada söylenenlerin burada kalacağını kesinlikle bilirler ve buna göre hareket ederler.

Tesisler: Tesisler
bottom of page